Rekrutacja na studia
I i II stopnia

Trwa rekrutacja na studia w roku akademickim 2016/2017 na kierunki:

Ekonomia

Studia I stopnia (3-letnie) stacjonarne
Studia I stopnia (3-letnie) niestacjonarne

Ekonomia

Studia II stopnia (2-letnie) stacjonarne
Studia II stopnia (2-letnie) niestacjonarne

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Studia I stopnia (3,5-letnie) stacjonarne
Studia I stopnia (3,5-letnie) niestacjonarne

Dokumenty należy składać w siedzibie Uczelni:
ul. Zwycięstwa 14/3, pok. 37
w godzinach: poniedziałku do piątku - 8.00-15.45
w soboty (z wyjątkiem sierpnia) - 9.00-15.00

Zostań naszym studentem.
To proste
Internetowa rejestracja kandydatów

Szczegółowe

Warunki rekrutacji

Warunkiem przyjęcia na studia I oraz II stopnia jest złożenie niezbędnych dokumentów, podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych oraz uiszczenie wpisowego, opłaty rekrutacyjnej i I raty czesnego. Należy również zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Rejestracja online pozwoli na dołączenie do grona studentów WSE jeszcze przed złożeniem kompletu dokumentów i podpisaniem umowy z Uczelnią.

UWAGA! Rekrutacja na studia nie jest prowadzona w oparciu o ranking punktów zdobytych na egzaminie maturalnym.

Opłaty należy uiszczać na indywidualny numer konta, który dostępny jest jedynie po rejestracji w systemie IRK.

Absolwenci studiów I stopnia w WSE zwolnieni są z opłaty wpisowej przy zapisie na studia II stopnia w naszej Uczelni.

• podanie o przyjęcie na studia,
  • świadectwo maturalne (oryginał lub duplikat),
  • odpis dyplomu ukończenia studiów zawodowych, inżynierskich lub magisterskich (dotyczy naboru na studia II stopnia - magisterskie uzupełniające),
  • jedno zdjęcie (formatu 35 x 47 mm),