Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Wydawnictwo WSE

Wydawnictwo Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku publikuje zarówno książki o charakterze badawczo-naukowym jak i dydaktycznym. Autorami większości wydawanych książek są pracownicy Uczelni.

W ofercie Wydawnictwa znajdują się publikacje prezentujące zagadnienia: polityki ekonomicznej, polityki regionalnej, polityki społecznej, rynku pracy, marketingu, finansów przedsiębiorstw, ubezpieczeń, rachunkowości, organizacji i zarządzania, handlu i usług, handlu międzynarodowego, prawa gospodarczego, gospodarki przestrzennej, historii myśli ekonomicznej, ekonomii matematycznej, matematyki, ekonometrii, demografii, statystyki oraz ochrony środowiska.

Publikacje, będące efektem badań i analiz prowadzonych na Uczelni, adresowane są przede wszystkim do specjalistów reprezentujących różne dyscypliny naukowe. Publikacje dydaktyczne przeznaczone są głównie dla studentów (WSE i z innych uczelni), ale cieszą się również zainteresowaniem ze strony innych instytucji i osób prywatnych.
Szczegółowe
Informacje

Kontakt:

  Adres redakcji:

   Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku
  ul. Zwycięstwa 14/3
  15-703 Białystok
  tel./fax (85) 652 00 24
  e-mail: redakcja@wse.edu.pl


Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj