Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Stypendia

Studenci wszystkich rodzajów studiów Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku objęci są pomocą materialną ze środków budżetu państwa przyznawanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na podstawie art. 186 ust. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2007 roku Prawo o szkolnictwie wyższym w porozumieniu z uczelnianym organem samorządu studenckiego ustalono regulamin przyznawania pomocy materialnej studentom Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku.

Termin przyjmowania wniosków

Wnioski o stypendia przyjmowane są od 1 do 31 marca 2020 roku (pn. - sob. godz. 10.00 -14.00) w pok. 38 (budynek D).

Informacja telefoniczna - (85) 652 09 97 wew. 138

Uwaga!

Zgodnie z Regulaminem ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla studentów Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku: "§ 3 Świadczenia pomocy materialnej w formie stypendiów: socjalnego i specjalnego dla osób niepełnosprawnych przyznawane są na rok akademicki, z wyjątkiem przypadku gdy ostatni rok studiów, zgodnie z planem studiów, trwa jeden semestr. Stypendium Rektora dla najlepszych studentów przyznawane jest na semestr"


Rodzaje stypendiów

Stypendia socjalne
Stypendia mieszkaniowe
Stypendia dla osób niepełnosprawnych
Stypendia Rektora za wyniki w nauce i sporcie
Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne wyniki w nauce
Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w sporcie
Zapomogi
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj