Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

AKTUALNOŚCI

2016-02-16

Międzynarodowa Konferencja Naukowa - "Inteligentny i trwały rozwój - wyzwania dla teorii ekonomii i praktyki gospodarczej"

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

INTELIGENTNY I TRWAŁY ROZWÓJ –
WYZWANIA DLA TEORII EKONOMII
I PRAKTYKI GOSPODARCZEJ

Supraśl
20-21 października 2016 roku

Organizatorzy:


Fundacja Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych


Politechnika Białostocka


Uniwersytet w Białymstoku


Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku


Polskie Stowarzyszenie Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych


Konferencja będzie poświęcona naukowej dyskusji nad teoretycznymi i praktycznymi aspektami wzajemnych relacji między koncepcjami rozwoju zrównoważonego i gospodarki opartej na wiedzy. Politycznej deklaracji, że trwały i inteligentny rozwój promujący włączenie społeczne stanowi ścieżkę rozwoju Unii, powinna towarzyszyć naukowa refleksja nad teoretycznymi założeniami proponowanej polityki i rozwiązań, a także nad praktyką ich funkcjonowania. Kształtowanie procesów rozwojowych na każdym poziomie zarządzania wymaga bowiem odpowiednich podstaw teoretycznych i informacyjnych, ale także procesu ciągłej ewaluacji. Niniejsza konferencja jest elementem tego procesu. Kluczowym aspektem jest dyskusja nad specyfiką procesu dochodzenia do zrównoważonej gospodarki opartej na wiedzy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. 


Ważnym elementem konferencji będzie także podsumowanie dorobku naukowego prof. Bazylego Poskrobki, w związku z jubileuszem Jego 75 urodzin.


Więcej informacji:

Komunikat 1  

Komunikat 2 

Komunikat 3


Załączniki:

Karta zgłoszenia uczestnictwa (PDF)

Karta zgłoszenia uczestnictwa (Word)

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj