2016-12-22

Praca w MLEKOVICIE

Drodzy obecni i przyszli Studenci,

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA w Wysokiem Mazowieckiem  informuje,  że  zatrudni  na umowę zlecenie studentów studiów inżynieryjnych w zawodach: automatyk, elektryk, mechanik.

Zatrudni również studentów studiów  ekonomicznych czy administracyjnych  w zawodach pomocniczych  przy  produkcji artykułów nabiałowych i  w magazynach nabiałowych jako robotnicy magazynowi / układanie, pakowanie i foliowanie towarów/.  Zatrudnienie  studentom oferujemy w zakładzie w Wysokiem Mazowieckiem i zakładach w terenie: Kościan, Lubawa, Zakopane, Trzebownisko, Sanok.

Proponujemy  pracę w nowoczesnych zakładach, atrakcyjne warunki płacowe i zakwaterowanie .  Uwaga: do pracy w spółdzielni na każdym stanowisku wymagane są badania sanitarno-epidemiologiczne i  wstępne badania lekarskie.

Telefon kontaktowy: 86 275 82-18, 83-10.

Partner gospodarczy Wyższej Szkoły Ekonomicznej, firma Mlekovita poszukuje pracowników. Osoby chętne proszone są o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Biurem Karier WSE, ul. Zwycięstwa 14/3 (pokój 41), tel. 533886834; e-mail:
biuro.karier@wse.edu.pl