Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

AKTUALNOŚCI

2017-03-27

XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki 17-26 maja 2017
W maju 2017 roku zapraszamy wszystkich entuzjastów nauki, kultury i sztuki na 15. edycję Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Atrakcje naukowe w tym roku zaprezentuje 12 uczelni wyższych oraz Białostocki Park Naukowo–Technologiczny. Głównym koordynatorem Festiwalu jest Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

W programie przewidzianych jest około 350 imprez tematycznych: warsztatów, wykładów, pokazów, wystaw, koncertów i różnego rodzaju spotkań.

Uroczysta Inauguracja Festiwalu odbędzie się 17 maja 2017r. o godz. 10.00 w Auli Centrum Dydaktyczno-Naukowego Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Na 21 maja 2017 zaplanowany został Dzień Akademicki, czyli piknik naukowo-edukacyjny w centrum Białegostoku z szeregiem atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Maria Skłodowska – Curie powiedziała: „Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym.” Zgodnie ze słowami tej niezwykłej uczonej, laureatki dwukrotnej Nagrody Nobla, w 150 rocznicę jej urodzin pragniemy uczcić wybitne osiągnięcia, dedykując jej tegoroczną edycję Festiwalu. Hasło XV Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki brzmi: „Raduj się nauką!” i tej radości życzymy Państwu i sobie. 


http://festiwal.umb.edu.pl/

Festiwal w Wyższej Szkole Ekonomicznej

Zadzwoń

tel.: (85) 652 00 24
tel.: (85) 652 09 97
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj