2017-05-15

Konkurs Rachunkowości szkół ekonomicznych województwa podlaskiego

W Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych odbył się 4 kwietnia 2017 roku finał XVII Konkursu Rachunkowości szkół ekonomicznych województwa podlaskiego.

Jedną z nagród w konkursie był indeks Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku i bezpłatne studia na pierwszym roku. W Komisji Konkursowej uczestniczyła w imieniu WSE dr Dorota Hałaburda.

Tematem  konkursu były aktywa trwałe. Zawody szkolne przeprowadzono 9 lutego 2016 w sześciu szkołach ekonomicznych, które zgłosiły się do Konkursu, a zawody finałowe – 4 kwietnia w ZSHE. Wzięło w nich udział 12 zawodników z czterech szkół ekonomicznych województwa podlaskiego.

Zwycięzcy konkursu:

I   miejsce: Magdalena Stankiewicz  – ZSH-E w Białymstoku

II  miejsce: Marcin Dominiak  - ZSZ Wysokie Mazowieckie

III  miejsce: Agnieszka Wojtkowska – ZSZ Wysokie Mazowieckie

2 wyróżnienia:

Kamil Bartoszewicz- ZSZ Hajnówka

Sylwia Boratyńska – ZSZ Wysokie Mazowieckie

Gratulujemy zwycięzcom znakomitej wiedzy.