2018-01-09

Podyplomowe studia w zakresie zarządzania - Master of Business Administration

Ogólna charakterystyka prowadzonych studiów i cel kształcenia:

Nowoczesna, wszechstronnie wykształcona kadra zarządzająca to podstawa sukcesu każdej organizacji, zwłaszcza w czasach dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Celem studiów jest pogłębienie wiedzy i wzmocnienie praktycznych umiejętności niezbędnych współczesnym menedżerom.
Studia kierowane są do menedżerów wyższych szczebli w różnych organizacjach (w tym samorządach) oraz ludzi biznesu. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów pozwolą podnieść efektywność zarządzania zespołem, projektem, działem, organizacją, a przede wszystkim rozwinąć osobiste kompetencje w zakresie zarządzania sobą i innymi w trudnych sytuacjach interpersonalnych i podejmowaniu decyzji biznesowych.

Studia uwzględniają również zakres wiedzy przydatny kandydatom na członków do rad nadzorczych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program kształcenia na kierunku został przyporządkowany obszarowi nauk społecznych. Obejmuje on zagadnienia z dziedziny nauk ekonomicznych (nauki o zarządzaniu, ekonomia, finanse) oraz nauk prawnych (głównie z zakresu prawa gospodarczego i prawa pracy).

Plan Studiów

Wykładowcy prestiżowych uczelni, m.in.:

prof. dr hab. Zbigniew Makieła - Uniwersytet Jagielloński

prof. dr hab. Karol Karski - Uniwersytet Warszawski

prof. dr hab. Ryszard Borowiecki - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Organizacja zajęć:
Studia trwają 2 semestry i rozpoczynają się od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 (semestr I luty - czerwiec, semestr II wrzesień - listopad 2018 r.)
Zajęcia w soboty i niedziele (7 zjazdów w każdym semestrze, część zajęć w formie
e-learningowej z wykorzystaniem platformy Moodle).

Czesne – 8.700 zł + wpisowe 100 zł (możliwość płatności w ratach).

Po ukończeniu studiów absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodnie z przepisami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym.

Kontakt:
Pn - Pt w godz. 8:00 - 16:00, Białystok, ul. Zwycięstwa 14/3 - pokój 29