zamknij

AKTUALNOŚCI

2018-03-21

Oferta pracy

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku

poszukuje osoby na stanowisko księgowej

Zadania na stanowisku:

· Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ich księgowanie
· Przygotowywanie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych,
· Uzgadnianie rejestrów VAT oraz przygotowywanie zestawień do deklaracji VAT
· Sporządzanie raportów wewnętrznych oraz sprawozdań do GUS i MNiSW

Oczekiwania:
· wykształcenie wyższe kierunkowe
· doświadczenie w księgowości
· znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność ich stosowania
· znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
· znajomość języka angielskiego
· znajomość programu MS Excel
· zdolności analityczne, samodzielność, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:
· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, rozwój zawodowy i merytoryczny

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
(85) 65 20 024
bądź drogą mailową: wse@wse.edu.pl

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?