2018-05-04

Wybory do Samorządu Studenckiego

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Studenckiego, do końca czerwca powinny się odbyć wybory do Samorządu na kolejny rok akademicki.

Przewodniczący Rady Studentów w porozumieniu z Prorektorem ds. studenckich ogłaszają, że wybory odbędą się w czasie siódmego zjazdu – dla kierunku BHP w terminie 9 czerwca 2018, a dla kierunku Ekonomia – 16 czerwca 2018.

Serdecznie zapraszamy do kandydowania i zgłaszania kandydatów – należy wypełnić zgłoszenie, które jest do pobrania poniżej.

Zgłoszenie można przekazać Przewodniczącemu – Tomaszowi Kułakowi, Prorektorowi ds. studenckich (edyta.sidorczuk@wse.edu.pl) lub do Działu Spraw Studenckich (dziekanat@wse.edu.pl). Kandydatów można zgłaszać do 8 czerwca 2018.

Liczymy na Państwa zaangażowanie

Tomasz Kułak, Przewodniczący Rady Studentów