2018-06-04

Informatyka stosowana – semestr zerowy (kurs przygotowawczy)

Kierunek studiów Informatyka stosowana zostanie uruchomiony w WSE od semestru letniego roku ak. 2018/2019 (czyli od lutego 2019), po uzyskaniu zgody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Jeśli planujesz studiować informatykę w WSE i chcesz dobrze wykorzystać czas do rozpoczęcia studiów, zapraszamy na semestr zerowy od października 2018 (semestr zimowy).

W tym czasie będą realizowane cztery bloki zajęć:
  • repetytorium z matematyki (8 godz.)
  • repetytorium z informatyki (8 godz.)
  • matematyka dyskretna (8 godz.)
  • podstawy programowania (8 godz.)

Zajęcia będą się odbywały w formie niestacjonarnej, w co drugą sobotę, w wymiarze 8 godzin dziennie (łącznie 64 godziny w semestrze).

Koszt – 1000 zł (płatne w 2 ratach, pierwsza przy zapisie)

Udział w kursie mogą wziąć wszyscy chętni i nie zobowiązuje to do późniejszego podjęcia studiów. Jednak w przypadku podjęcia studiów na kierunku „informatyka stosowana” w WSE, jeśli uczestnik kursu uzyska pozytywną ocenę z przedmiotów matematyka dyskretna i podstawy programowania, może zostać z tych przedmiotów zwolniony w czasie pierwszego semestru studiów. Czesne za studia zostanie pomniejszone o 500 zł.

Kto się może zgłosić:
Każdy chętny (przy czym do zapisania się na studia konieczne jest zdanie matury i złożenie dokumentów na studia - po uzyskaniu zgody Ministra i uruchomieniu naboru)

Zapisy przyjmuje Dział Spraw Studenckich: 85 652 09 97, dziekanat@wse.edu.pl