2019-04-23

XII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów polskich uczelni tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityką pieniężną oraz rynkami finansowymi.

Do udziału w Konkursie zachęcamy autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach na terenie Polski w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 r.

Prace na Konkurs mogą być zgłaszane przez autorów, a także − za ich zgodą − przez uczelnie i promotorów.

Autorom najlepszych prac Kapituła przyznaje:

pierwszą nagrodę w wysokości 15 000 zł,
drugą nagrodę w wysokości 10 000 zł,
trzecią nagrodę w wysokości 7 000 zł,
oraz dwa wyróżnienia po 5000 zł.

Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej NBP w zakładce Edukacja.

Zgłoszenia, tj. prace wraz z formularzami można nadsyłać do 14 czerwca 2019 r.