2020-09-09

Informujemy, iż od 1 października 2020 roku na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych kształcenie będzie odbywało się w formie stacjonarnej na terenie Uczelni z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19.

W przypadku zmiany sytuacji wynikającej z wystąpienia zagrożenia możliwe będzie przejście na kształcenie prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość o czym będziemy Państwa informować.