Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Oferta pracy
2018-03-21

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku poszukuje osoby na stanowisko księgowej

dowiedz się więcej
Dni Otwarte w Komisariacie Policji
2018-03-20

Serdecznie zapraszamy naszych studentów do udziału w "Dniach Otwartych" w Komisariacie Policji III w Białymstoku, dotyczących promocji służby i zawodu policjanta

dowiedz się więcej
Aktywny samorząd dla studentów w 2018 roku
2018-03-16

Pilotażowy programy “Aktywny Samorząd”, Moduł II , skierowany do osób niepełnosprawnych

dowiedz się więcej
Projekt OPEN - nieoprocentowane pożyczki na kształcenie
2018-03-15

Z początkiem lutego 2018 r. rozpoczął swoją działalność zapowiadany Projekt "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN). Jest to fundusz pożyczkowy udzielany na preferencyjnych warunkach, którego celem i głównym założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe.

dowiedz się więcej
Zgłoś zespół do konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie!
2018-03-14

Trwają zapisy do konkursu „Przedsiębiorczość Finanse i Zarządzanie” - studenci kierunków ekonomicznych i zarządzania mogą zgłaszać zespoły do udziału w konkursie do 30 marca. Uczestnicy najlepszych 5 drużyn otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe.

dowiedz się więcej
IODO Inauguracja w WSE
2018-02-25

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku w dniu 24 lutego 2018 roku przy wsparciu Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych rozpoczęła kształcenie specjalistów zarządzania bezpieczeństwem informacji w nowym stanie prawnym (RODO).

dowiedz się więcej
strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj