Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Wyposażenie - zapytanie ofertowe

2011-04-21


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „Elastyczne przedszkole przy WSE w Białymstoku” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje dostawcy wyposażenia na potrzeby Elastycznego Przedszkola przy WSE w Białymstoku „Orzełek” prowadzonego w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 14/3 C.

Laminator - zapytanie ofertowe

2011-04-13


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „Elastyczne przedszkole przy WSE w Białymstoku” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje dostawcy laminatora na potrzeby Elastycznego Przedszkola przy WSE w Białymstoku „Orzełek” prowadzonego w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 14/3 C.

Pozycjonowanie strony - zapytanie ofertowe

2011-03-24


Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku jako realizator projektu „Organizacja i wdrożenie ogólnopolskiego elektronicznego systemu komercjalizacji recenzowanych prac naukowych przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku”, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, poszukuje wykonawcy usługi pozycjonowania strony platformy internetowej epnp.pl w celu zwiększenia identyfikacji portalu w wyszukiwarkach internetowych na hasła związane z publikacjami elektronicznymi.

Druk publikacji - zapytanie ofertowe

2011-03-21


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „INNOWACJE 50+ program testowania i wdrażania nowych metod utrzymania aktywności zawodowej pracowników po 50 roku życia” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje wykonawcy usługi druku publikacji.

Dostawca wieży - zapytanie ofertowe

2011-02-16


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „Elastyczne przedszkole przy WSE w Białymstoku” poszukuje dostawcy wieży na potrzeby Elastycznego Przedszkola przy WSE w Białymstoku „Orzełek” prowadzonego w Białymstoku przy ul. Zwycięstwa 14/3 C.

Usługa hotelowa - zapytanie ofertowe

2011-02-15


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” poszukuje  podmiotu świadczącego usługę hotelową dla wykładowców prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj