Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Kierunek Prawno-Finansowy


Opis kierunku

6 - semestralne studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym, kończące się zdobyciem tytułu licencjata.

Absolwenci studiów nabędą wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu nauk prawnych oraz ekonomii i finansów nauk o polityce i administracji, wysoko cenione na rynku pracy - niezbędne do prawidłowego stosowania i interpretacji prawa podatkowego oraz rachunkowości.

Program studiów obejmuje dwie specjalności:

  •  - doradztwo podatkowe
  •  - prawo podatkowe i finansowe


Doradca podatkowy to profesja posiadająca o wile szersze uprawnienia niż biura rachunkowe. Zawód ten wymaga dużej odpowiedzialności, stąd troska o odpowiedni dobór kadry, przemyślany i skonsultowany w środowisku radców prawnych i podatkowych program studiów. Został on tak pomyślany i opracowany, by zapewnić wiedzę pozwalającą przystąpić do egzaminu państwowego.

Specjaliści w zakresie prawa podatkowego i finansowego są niezbędni niemal w każdym przedsiębiorstwie i w każdej branży. Są to umiejętności uniwersalne, niezbędne w wielu branżach i  sektorach gospodarki.Szczegółowe
Informacje

ul. Zwycięstwa 14/3 
15-703 Białystok
tel. (85) 652 09 97
tel. kom. 608 039 009
e-mail: dziekanat[at]wse.edu.pl
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj