Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

HR Business Partner

Opis kierunku

Współczesna gospodarka stawia nowe wyzwania przed działami HR. Zmiany te są powodowane sytuacją demograficzną (mamy do czynienia z rynkiem pracownika), ciągłym zwiększaniem efektywności, pojawieniem się nowych narzędzi wspomagających procesy związane z zatrudnianiem i rozwojem pracowników. W ramach uelastycznienia samych procesów HR pojawiła się na rynku nowa profesja – HR Business Partner. Wymagania stawiane osobie zajmującej to stanowisko są następujące: szeroka wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne z obszaru miękkiego HR.

Celem studiów jest pogłębienie wiedzy i wzmocnienie praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku HR Business Partner. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów pozwolą podnieść efektywność procesów rekrutacji, onbording pracowników, systemy motywacyjne i systemy wynagrodzeń. Zaangażowanie praktyków HR w roli wykładowców pozwoli zaprezentować Państwu najciekawsze rozwiązania wdrożone w polskich i światowych przedsiębiorstwach. Dyskusje prowadzone w trakcie zajęć pozwalają na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów, które posłużą w dalszej karierze zawodowej.

Wymagania stawiane HR Business Partnerom są coraz bardziej interdyscyplinarne. Dlatego też program studiów obejmuje także zajęcia związane m.in. z prawem pracy, employer branding, technologiami wspomagającymi procesy HR w biznesie. Dopełnieniem programu będą warsztaty skutecznej komunikacji, zarządzania sobą i talentami oraz współpracy w ramach zespołów.

Studia kierowane są do osób, które chcą swoją karierę zawodową związać z miękkim HRem, ale także menedżerów średniego szczebla oraz ludzi biznesu.
Kontakt

Poniedziałek - Piątek: 8:30 -15:30
Zwycięstwa 14/3 - room 29
15-703 Białystok
tel. (85) 652 00 24
608 029 009
e-mail: podyplomowe[at]wse.edu.pl

Ważne informacje:

Ważne informacje:
  • Łączna liczba godzin na studiach (tryb zaoczny, 2 semestry): 266 h
  • Formy zajęć: wykłady, ćwiczenia (warsztaty) i seminaria 
  • Sposób ocenienia wyników nauczania:  zaliczenia z przedmiotów, praca dyplomowa
  • Termin rozpoczęcia zajęć: październik oraz luty (lub po zebraniu się grupy)
  • Roczne czesne za studia: 6 900 zł + 100 zł wpisowego
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj