Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Master of Business Administration
- studia podyplomowe

Ogólna charakterystyka prowadzonych studiów i cel kształcenia:

Nowoczesna, wszechstronnie wykształcona kadra zarządzająca to podstawa sukcesu każdej organizacji, zwłaszcza w czasach dynamicznie zmieniającego się otoczenia. Celem studiów jest pogłębienie wiedzy i wzmocnienie praktycznych umiejętności niezbędnych współczesnym menedżerom. 
Studia kierowane są do menedżerów wyższych szczebli w różnych organizacjach (w tym samorządach) oraz ludzi biznesu. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów pozwolą podnieść efektywność zarządzania zespołem, projektem, działem, organizacją, a przede wszystkim rozwinąć osobiste kompetencje w zakresie zarządzania sobą i innymi w trudnych sytuacjach interpersonalnych i podejmowaniu decyzji biznesowych. 

Studia uwzględniają również zakres wiedzy przydatny kandydatom na członków do rad nadzorczych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

Program kształcenia na kierunku został przyporządkowany obszarowi nauk społecznych. Obejmuje on zagadnienia z dziedziny nauk ekonomicznych (nauki o zarządzaniu, ekonomia, finanse) oraz nauk prawnych (głównie z zakresu prawa gospodarczego i prawa pracy). 


Ważne informacje:
  • Łączna liczba godzin na studiach: 342 (tryb zaoczny, 2 semestry)
  • Formy zajęć:  wykłady, ćwiczenia (warsztaty) i seminaria 
  • Sposób ocenienia wyników nauczania: zaliczenia z przedmiotów, praca dyplomowa
  • Termin rozpoczęcia zajęć:  październik oraz luty (lub po zebraniu się grupy)
  • Roczne czesne za studia: 10 100 zł + 100 zł wpisowego
  • Istnieje możliwość uzyskania podwójnego dyplomu WSE oraz Key West University USA (specjalizacje: Data Analytics oraz Logistics and Supply Chain Management, 7 przedmiotów w języku angielskim) -  dodatkowa opłata 1000$
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj