Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Strefa pracownika

WSE i Mlekovita podpisały list intencyjny

2013-03-28


Nasza Uczelnia nawiązała współpracę z kolejnym przedsiębiorstwem. Od 27 marca br. WSE będzie dbać o praktyczny rozwój studentów i pracowników wraz ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKOVITA.

Współpraca z firmą AC S.A.

2013-03-26


W dniu 26 marca br. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku oraz firma AC S.A., wiodący w Polsce producent samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG, rozpoczęły współpracę na mocy podpisanego listu intencyjnego.

Partnerstwo z Rogowski Development

2013-03-08


Miło nam poinformować, że w dniu 7 marca br. Wyższa Szkoła Ekonomiczna podpisała list intencyjny z firmą Rogowski Development Sp.k. Współpraca obu stron będzie wiązać się z korzyściami dla pracowników i studentów naszej Uczelni.

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP - III edycja

2012-09-03


Trwa III edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych.

Konferencja pt. Management in Turbulent Times and Returning Economic Crisis

2012-02-21


Uczelnia Vistula zaprasza Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Management in Turbulent Times and Returning Economic Crisis", która odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2012 r. w siedzibie Uczelni Vistula w Warszawie.

Kwartalnik "Edukacja Ekonomistów i Menedżerów. Problemy. Innowacje. Projekty"

2012-02-21


Szkoła Główna Handlowa zaprasza do publikowania na łamach kwartalnika "Edukacja Ekonomistów i Menedżerów. Problemy. Innowacje. Projekty".

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj