Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

WSE i Mlekovita podpisały list intencyjny

2013-03-28 

 

Nasza Uczelnia nawiązała współpracę z kolejnym przedsiębiorstwem. Od 27 marca br. WSE będzie dbać o praktyczny rozwój studentów i pracowników wraz ze Spółdzielnią Mleczarską MLEKOVITA.

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA dołączyła do grona firm, które będą współpracować z Wyższą Szkołą Ekonomiczną przy realizacji programu studiów i zapewnieniu praktyk i staży dla studentów. Wspólnym działaniem objęte będą studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe. Studenci będą mieli również możliwość odbycia praktyk w dziale handlowym, zaopatrzenia i transportu, eksportu, marketingu oraz finansowym Mleczarni, podczas których zdobędą praktyczne umiejętności.

 

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita umożliwi również pracownikom WSE odbycie staży w działach, zgodnych z zatrudnieniem pracownika, oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych dla własnych pracowników.thumbnail thumbnail

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj