Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Sprawozdanie z badań za 2009 r.

2010-02-09


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o złożenie w wersji elektronicznej do Centrum Badań i Analiz WSE w Białymstoku informacji dotyczących:

  • realizacji tematów badawczych za 2009 rok;
  • realizacji Planu Wydawniczego za 2009 rok;
  • uczestnictwa w konferencjach w 2009 roku;
  • wykazu osiągnięć naukowych w 2009 roku, w tym prosimy o podanie wszystkich publikacji z zaznaczeniem, które są z afiliacją WSE.

 

W przypadku tematów badawczych realizowanych zbiorowo każdy pracownik składa indywidualnie sprawozdanie z realizacji części tematu.

 

Prosimy o złożenie dokumentu w wersji papierowej, osobiście podpisanej oraz w wersji elektronicznej do Pani  Urszuli Skiepko (urszula.skiepko@wse.edu.pl) w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2010 r.. Przedłożone informacje odnośnie aktywności naukowej Katedry będą m.in. podstawą do oceny merytorycznej pracowników przez Uczelnianą Komisję Oceniającą oraz oceny parametrycznej Uczelni na potrzeby Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

W trosce o dobro naszej Uczelni liczymy na Państwa szczególne zaangażowanie i współpracę.Pliki do pobrania:
thumbnail

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj