Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

JESTEM PRACODAWCĄ - DBAM. Profilaktyka chorób nowotworowych

2011-11-30 

 

Zapraszamy wszystkich pracowników WSE do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych. Każde wykonane badanie zostanie nagrodzone 2 godzinami wolnymi od pracy.

 

W trosce o zdrowie naszych pracowników, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku przyłączyła się do konkursu "JESTEM PRACODAWCĄ - DBAM. Profilaktyka chorób nowotworowych". Celem konkursu jest propagowanie uczestnictwa pracowników w badaniach profilaktycznych. W ramach konkursu, w terminie od 1 grudnia 2011 do 31 marca 2012 r. każdy pracownik WSE otrzyma 2 godziny wolne od pracy na wykonanie badania profilaktycznego. Warunkiem uczestnictwa w programie jest dostarczenie wypełnionego przez placówkę zdrowia zaświadczenia o wykonaniu badania wg poniższego wzoru (do pok. 31 w budynku A przy ul. Choroszczańskiej 31). Informacje na temat placówek, w których można wykonać badania profilaktyczne, znajdują się w plikach do pobrania.


Zachęcamy do zadbania o swoje zdrowie zarówno panie jak i panów!thumbnail

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj