Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Zapisz Swoje dziecko do "Orzełka" - Elastycznego Przedszkola przy WSE!

2010-01-19 

 

Przypominamy o trwającej rekrutacji dzieci do utworzonego ze środków Unii Europejskiej przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku elastycznego przedszkola "Orzełek".

 

Placówka będzie otwarta przez cały rok, 7 w dni w tygodniu, w godz. 7:30-19:30. Godziny przebywania dziecka w przedszkolu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Rodziców.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnej opieki, w tym zajęć, które oferowane są dzieciom studentów i pracowników WSE w "Orzełku". Kształcenie estetyki ruchu i wyrazu muzycznego na zajęciach baletowych, rytmika rozwijająca w dziecku muzykalność oraz zdolność do szybkiego zapamiętywania i zmysł obserwacji, nauka języka angielskiego w tygodniu i weekendy oparta na nowoczesnych metodach nauczania, to tylko niektóre z nich. Ponadto Rodzice będą mogli organizować dzieciom przyjęcia urodzinowe w przedszkolu i pozostawiać je pod profesjonalną opieką podczas zajęć na Uczelni, czy też załatwiając domowe sprawunki w weekendy.

 

Nie czekaj i już dziś zapisz swoją pociechę do "Orzełka" - Elastycznego Przedszkola przy WSE!


Szczegółowe informacje na stronie www.epwse.pl.

 

UWAGA! Zapewniamy kontynuację funkcjonowania Elastycznego Przedszkola po zakończeniu Projektu, tj. po 31.05.2011 r.thumbnail

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj