Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Projekt "Siła wiedzy"

2010-12-02 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia portalu informacyjno – promocyjnego www.sila-wiedzy.pl realizowanym w ramach projektu „Siła wiedzy”. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 4.2 PO KL, na podstawie umowy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Misją przedsięwzięcia jest upowszechnienie za pomocą Internetu informacji naukowych i popularyzacja osiągnięć nauki polskiej i światowej wśród jego użytkowników – studentów, pracowników jednostek naukowych, pracowników podmiotów współpracujących oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Tworzony portal to wyjątkowa szansa umożliwiająca nie tylko dzielenie się wiedzą, ale także wymianę doświadczeń i nawiązywanie bezpośrednich kontaktów.

 

Portal podzielony jest na szereg zakładek tematycznych, gdzie zamieszczane będą m. in.:

  • opracowania eksperckie - unikatowe artykuły dotyczące wielu różnorodnych zagadnień;
  • najnowsze osiągnięcia i trendy z różnych dziedzin nauki;
  • materiały na temat własności intelektualnej i prawa patentowego;
  • aktualności ze świata wiedzy i nauki, informacje o konferencjach, sympozjach i kongresach;
  • oraz wiele, wiele innych.

 

Portal ma spełniać rolę interaktywnej platformy, dzięki której jego użytkownicy zdecydują się na wymianę doświadczeń i nawiązywanie bezpośrednich kontaktów. W związku z tym stworzona została zakładka SIĘGNIJ PO WIEDZĘ, gdzie po zamieszczeniu własnego autorskiego tekstu, a następnie po zalogowaniu się, będzie można pobrać interesujące materiały zamieszczone przez innych użytkowników portalu.


thumbnail

Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj