Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Udostępnianie zbiorów

Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomicznej udostępnia swoje zbiory na miejscu w czytelni i na zewnątrz przez 5 dni w tygodniu, w tym w soboty i niedziele.


Czytelnia biblioteki z wolnym dostępem do księgozbioru i czasopism została przystosowana do cichej pracy użytkowników. Z jej zbiorów mają prawo korzystać wszyscy zainteresowani. W czytelni znajduje się 19 miejsc do pracy cichej oraz 13 stanowisk komputerowych. Dwa z nich przystosowane są dla osób z niepełnosprawnościami, wyposażone w nowoczesne komputery ( All in One), słuchawki i specjalistyczną klawiaturę Big Keys, spełniającą wymagania osób z niepełnosprawnością ruchową, jak też słabowidzących. Przy każdym stanowisku komputerowym znajdują się Myszki Trackball przeznaczone dla użytkowników z niepełnosprawnościami.


Z wypożyczalni mogą korzystać studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku. Korzystający z wypożyczalni mają prawo wypożyczyć jednorazowo 5 książek na okres 2 tygodni (można uzyskać pozwolenie na przedłużenie okresu wypożyczenia). Egzemplarze pojedyncze oznaczone w katalogu skrótem "czyt." udostępnione są wyłącznie na miejscu w czytelni. Wypożyczonych książek oraz karty bibliotecznej nie można przekazywać innym osobom. Czytelnicy zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Biblioteki WSE i terminowego zwracania książek. Za nieterminowy zwrot naliczane są opłaty w wysokości 0,50 zł za 1 dzień zwłoki za każdy egzemplarz.


Czytelnicy mają możliwość korzystania z usług drukowania, skanowania i kserowania. Mogą też zgłaszać swoje zapytania informacyjne telefonicznie, mailowo lub przez formularz: Zapytaj bibliotekarza, dostępny na stronie internetowej Biblioteki


Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj