Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Udostępnianie zbiorów

Biblioteka Wyższej Szkoły Ekonomicznej udostępnia swoje zbiory na miejscu w czytelni i na zewnątrz przez 5 dni w tygodniu.

Czytelnia dysponuje 20 miejscami do pracy cichej. Z jej zbiorów mają prawo korzystać wszyscy zainteresowani.

Z wypożyczalni mogą korzystać studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku. Aby wypożyczyć książkę czytelnik powinien posiadać kartę biblioteczną.Korzystający z wypożyczalni mają prawo wypożyczyć jednorazowo 5 książek na okres 2 tygodni (można uzyskać pozwolenie na przedłużenie okresu wypożyczenia). Egzemplarze pojedyncze oznaczone w katalogu skrótem "czyt." udostępnione są wyłącznie na miejscu w czytelni. Wypożyczonych książek oraz karty bibliotecznej nie można przekazywać innym osobom. Czytelnicy zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Biblioteki WSE i terminowego zwracania książek. Za nieterminowy zwrot naliczane są opłaty w wysokości 0,50 zł za 1 dzień zwłoki za każdy egzemplarz.


Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj