Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij


www.jober.pl
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
ul. Marszałkowska 6/6
00-590 Warszawa


Nasze programy i kampanie społeczne:

www.dobroczyncaroku.pl

www.gwiazdydobroczynnosci.pl

www.liderzyprobono.pl 

www.dzialajlokalnie.pl

www.lokalnepartnerstwa.org.pl

www.funduszewieczyste.pl

www.givingcircle.pl

www.podwojnewyzwanie.com
praca pl

Praca Białystok - oferty pracy

Praca Białystok - Tysiące ofert pracy w portalu Praca.pl. Zaaplikuj teraz i zdobądź najlepszą pracę w Twoim mieście

link do portalu: www.praca.plPrzewodnik dla studenta: 


Przewodniki zostały przygotowane  na bazie analizy CV.

Link do ofert pracy, praktyk i staży: https://www.gowork.pl/praca/bialystok;l
Absolvent.pl

Na Absolvent dasz się znaleźć pracy, którą polubisz. Oferty pracy będą spływać do Ciebie od znajomych (1-ego i 2-go rzędu), a także bezpośrednio od firm, które codziennie szukają na Absolvent nowych talentów.

Amundio.pl

agregator ofert pracy, indeksuje około 90% ofert pracy na polskim rynku pracy

bab.la

Portal językowy oferujący Zwroty - obszerny zbiór wyrażeń niezbędnych przy sporządzaniu dokumentów takich jak CV lub list motywacyjny. Zwroty przetłumaczone są z języka polskiego na 13 języków obcych. Ponadto portal oferuje słowniki online, lekcje słownictwa, gry i forum językowe oraz inne liczne produkty do nauki języków obcych.

Deloitte: Środkowoeuropejskie pokolenie Y gotowe do wejścia na rynek pracy

Siedmiu na dziesięciu studentów z Europy Środkowej podejmowało pierwszą pracę w zawodzie już podczas nauki, a z największym doświadczeniem na starcie swojej ścieżki zawodowej wkraczają studenci z Polski – wynika z czwartej edycji badania „First Steps into the Labour Market”, przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte w ośmiu krajach regionu Europy Środkowej. Aż 75 proc. młodych Europejczyków ocenia swoje umiejętności i kompetencje jako dobre lub bardzo dobre. To dzięki nim chcą szybko znaleźć satysfakcjonujące zajęcie na rynku pracy, który oceniają jako trudny.

praca.dlaStudenta.pl

Serwis praca.dlaStudenta.pl, od ponad 10 lat, skutecznie pomaga studentom i absolwentom zarówno w znalezieniu pracy, jak i zdobyciu doświadczenia zawodowego na stażach i praktykach. Jest też nieocenionym źródłem informacji dla pracodawców, którzy poszukują osób ambitnych, utalentowanych, które zapewnią dynamiczny rozwój swoim firmom.

dobra-rada.pl

Dobra-rada.pl jest niezależnym projektem, polskim odpowiednikiem niemieckiej strony hilfreich.de. Strona oferuje artykuły na różne tematy (począwszy od elektroniki, poprzez podróże, aż po życie rodzinne). Publikowane są na niej również artykuły bardziej naukowe, poruszające tematy związane z wykształceniem, pracą czy karierą. 

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj