Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
e-punkt.gov.pl

Przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości funkcjonuje Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców, do którego głównych zadań należą: należą: szerzenie wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych przez przedsiębiorców oraz pomoc w bezpiecznym i swobodnym korzystaniu z ofert tych przedsiębiorców przez ich klientów.

for.org.pl

Strona Fundacji FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju) założonej w marcu 2007 r. przez prof. Leszka Balcerowicza.

gazetastudenta.pl

Gazeta Studenta - bieżące informacje z życia studenckiego, artykuły młodych dziennikarzy, konkursy oraz miejsce wymiany poglądów.

Gumtree.pl

Portal ogłoszeniowy Gumtree

hotelcareer.pl

HOTELCAREER.PL jest jedynym w Polsce oraz największym w Europie branżowym portalem rekrutacyjnym dla branży turystyczno-hotelarskiej.

hype.pl

"Praca w Europie" to serwis, na łamach którego znaleźć można oferty pracy i praktyk w głównych krajach Unii Europejskiej, jak również przydatne informacje dla studentów i osób szukających czasowego, bądź stałego zatrudnienia poza granicami Polski. Na stronie prezentowane są również informacje odnośnie aktualnych trendów na rynku pracy.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj