Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
trivago.pl

trivago Gmbh jest największą firmą, która porównuje ceny hoteli na całym świecie na podstawie ponad 200 stron rezerwacyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Düsseldorfie, w Niemczech. Firma oferuje oferty podjęcia 6 miesięcznej praktyki bądź stanowiska pracy w obszarach tj. Marketing, IT, Human Resources, Projektowanie i grafika, Finanse i wiele innych.

trovit.pl

Trovit.pl jest wyszukiwarką internetową m.in. ofert pracy. Codziennie zamieszcza tysiące nowych ofert pracy z kilkudzisięciu serwisów ogłoszeniowych. Obecnie posiada ponad 250 000 ofert pracy z całej Polski.

Useme.eu

to nie jest zwykły serwis z ofertami pracy zdalnej. To łatwy w obsłudze system online, działający na zasadach podobnych do inkubatorów, za pomocą którego możesz pracować legalnie na własny rachunek bez zakładania firmy. Znajdź interesujące oferty pracy z dziedziny informatyki, marketingu, copywritingu, edukacji, grafiki komputerowej, prac rachunkowych i innych. Dodaj profil Wykonawcy i wybierz kategorie, które Cię interesują, aby otrzymywać powiadomienia o najciekawszych zleceniach pracy.

Zagraniczneofertypracy.pl

Na portalu ogłoszeniowym zagraniczneofertypracy.pl można znaleźć oferty pracy za granicą, które można przeszukiwać według zawodu.

Zarabiaj.pl

Zarabiaj.pl to portal pracy adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarki sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad. Nasz blog jest regularnie uaktualniany nowymi informacjami z rynku pracy, ciekawostkami oraz wskazówkami na temat rozwoju kariery i zarządzania pracownikami.

zielonalinia.gov.pl

Zielona Linia to jednostka działająca przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej współfinansowana przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działa ona na zasadzie wielokanałowego Centrum Obsługi Klienta.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj