Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Szanowny Pracodawco!

Biuro Karier Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku, wpisane do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, z przyjemnością nawiąże współpracę z Pracodawcami w zakresie bezpłatnych studenckich praktyk zawodowych, staży absolwenckich, a także bezpłatnego pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego. Zapraszamy również Pracodawców na Uczelnię do prezentacji swojej firmy, przeprowadzenia wykładu czy szkolenia.

Praktyki zawodowe i staże absolwenckie

W związku z obowiązkiem odbycia przynajmniej 3-tygodniowej praktyki zawodowej przez każdego Studenta, nasza Uczelnia - poprzez współpracę z Pracodawcami - chciałaby dołożyć wszelkich starań, by pomóc Studentom w lepszym przygotowaniu do wykonywania pracy zawodowej oraz w wejściu na rynek pracy, a jednocześnie ułatwić proces poszukiwań odpowiednich kandydatów Pracodawcom.

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku kształci na studiach I i II stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunkach Ekonomia, Stosunki Międzynarodowe, Socjologia w ramach różnych specjalności. Studenci mogą odbywać praktyki w zakresie działań związanych z: bankowością, księgowością, kadrami, finansami, windykacją, logistyką, administracją, marketingiem, zarządzaniem, handlem, badaniami i innych, w zależności od kierunku kształcenia. Współpraca z Pracodawcami znacznie przybliży Im realia funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa.

Bezpłatne pośrednictwo pracy i doradztwo personalne

Nasze Biuro Karier dołoży wszelkich starań w znalezieniu najbardziej odpowiednich kandydatów Pracodawcom poszukującym pracowników. Oferujemy doradztwo w zakresie m.in. doboru metod rekrutacyjnych, formułowaniu treści ogłoszenia, rozpowszechnianiu ofert pracy, zbiorze aplikacji, selekcji kandydatów.

Współpraca z Pracodawcami mogłaby okazać się owocna dla każdej ze stron. Wszelkie oferty można przesyłać w dogodnej dla Państwa formie, z zaznaczeniem terminu ich ważności.

Zapraszamy Pracodawców, którzy wyrażają wolę współpracy i odnoszenia obustronnych korzyści!

Kontakt

Biuro Karier WSE
ul. Zwycięstwa 14/3 - pokój 41 (budynek D)
15-703 Białystok
tel./fax (85) 652 00 24 w. 41
e-mail: biuro.karier[at]wse.edu.pl
czynne pon. - pt. w godz. 8:00 - 16:00
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj