Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie "Aktywny samorząd" - Moduł II - "Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym".
Program jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizowanego przez Miasto Białystok.


więcej na stronie bialystok.pl

Akademia Menedżera

2016-04-21


Czym jest Akademia Menedżera?

Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska.


interviewMe.pl

2016-04-21


InterviewMe to największy blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących lub chcących zmienić pracę. Można na nim znaleźć wiele artykułów poradnikowych, w których dzielimy się wiedzą ekspercką. Odwiedza nas około 300 tysięcy osób miesięcznie, a pod niektórymi artykułami są dziesiątki, albo nawet setki komentarzy. Staramy się odpowiadać na wszystkie z nich."Pracuj w IT 2016" – wszystko co specjalista IT widzieć powinien

2016-04-01


Jakie branże IT rozwijają się najszybciej i oferują największe możliwości rozwoju? Jakich zarobków można spodziewać się na początku swojej kariery zawodowej? Jak przygotować CV, które rekruter zapamięta? Jak zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl – "Pracuj w IT 2016".

Startup czy korporacja?

2016-03-21


Przygotowaliśmy obszerny przewodnik we współpracy z największymi 22 polskimi startupami, które opowiedziały nam o zaletach i wadach pracy u nich.

Przewodnik zawiera linki do ofert pracy, które mogą być ciekawe dla studentów.I edycja konkursu stypendialnego "Ekologia w transporcie drogowym w Europie – nowe rozwiązania, szanse i wyzwania"

2016-03-15


Uwaga Studencie ostatniego roku!


Największy w Polsce serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje ogólnopolski konkurs, którego celem jest szerzenie i przekazywanie wiedzy o ekologii w transporcie. 

NEUVOO

2016-03-11


Szukasz ciekawej pracy? Przeczesałeś już cały internet i wciąż nie wpadłeś na coś naprawdę ciekawego?  

Sprawdź neuvoo.pl

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj