Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Największy ogólnopolski społeczny serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl

2010-03-31


Szanowni Państwo,

Prezentujemy Państwu największy ogólnopolski społeczny serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl. Niebawem ruszy sezon stypendialny i w naszym portalu zaroi się od propozycji wsparcia finansowego oferowanego studentom.

Moneta Aurea i Moneta Platina

2010-03-31


Jeśli jesteś studentem i chciałbyś wygrać jeden z 10 płatnych staży w firmie Deloitte, wziąć udział w interesującym szkoleniu oraz wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe, nie czekaj dłużej! Zarejestruj sie na stronie www.moneta.interia.pl.

Załóż własną firmę i skorzystaj!

2010-03-11


Zapraszamy studentów i absolwentów mających własną firmę, bądź planujących jej założenie, do wzięcia udziału w projekcie Program Aktywizacja zainicjowanym przez Dolnośląska Grupę Wspierania Biznesu. Program ma za zadanie wspierać rozwój mikro przedsiębiorstw w Polsce.

Międzynarodowe Certyfikaty Językowe ETS

2010-02-22


Europejskiej Fundacji Integracji Społecznej przedstawia ofertę na potwierdzenie umiejętności językowych poprzez uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych ETS (EDUCATIONAL TESTING SERVICE) uznawanych również w Polsce.

Promocyjne noclegi dla studentów w Warszawie

2009-11-30


Nocleg już od 50zł/osobodoba!

Oferta ważna od piątku do niedzieli!

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej lub zaświadczenia z uczelni.


Punkt Konsultacyjny w Białymstoku

2009-11-30


Punkt konsultacyjny prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A. z siedzibą w Białymstoku świadczy bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj