Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Bezpłatny webinar dla studentów z ekspertem z Grant Thorton

2013-12-03


Jeśli planujesz założenie własnego biznesu lub szukasz możliwości kariery w szeroko rozumianym konsultingu (audyt, podatki, rachunkowość, doradztwo transakcyjne, M&A itd.), to spotkanie właśnie dla Ciebie!

Poszukiwani wolontariusze na konferencję ITMED 2013!

2013-11-29


Konferencja odbędzie się w dniach 5-7 grudnia br. w Hotelu Gołębiewskim w Białymstoku. Organizatorem Konferencji jest Stowarzyszenie Innowacyjna Polska Wschodnia.

Ogólnopolska konferencja "Mapa stypendiów w Polsce"

2013-11-22


Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Czy „uczą się” i dostosowują do swoich odbiorców? Jak komunikować o stypendiach, by trafić do potencjalnych stypendystów i darczyńców?

Online Marketing Webinar dla aspirujących przedsiębiorców

2013-11-06


Rocket Internet jest jednym z największych na świecie inkubatorów internetowych z ponad setką firm w swoim porfolio zatrudniających
20 000 ludzi na całym świecie.

Trwa nabór wniosków do V edycji konkursu „Odkryj e-wolontariat”!

2013-11-06


Jeśli robisz coś dobrego w Sieci, organizujesz projekty społeczne z wykorzystaniem nowych technologii – szukamy właśnie Ciebie! Do wygrania 11 tys. zł.

Dofinansowania na projekty promujące odpowiedzialność w biznesie

2013-10-28


W ramach programu studenckiego Liga Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczął się program grantowy Pracownia Działań Lokalnych CSR.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj