Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Ruszył konkurs Experience PwC !

2013-10-15


Wiemy, że analizujesz i wyciągasz trafne wnioski. Interesujesz się finansami, prawem podatkowym lub branżą konsultingową. Jesteś studentem III roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentem studiów drugiego stopnia lub absolwentem uczelni wyższej. Na 100% chcesz pokazać nam, na co cię stać!

Rekrutacja do Podlaskiego Studenckiego Forum Bussines Centre Club

2013-10-15


"Czas się ogarnąć w biznesie!"
REKRUTACJA DO PODLASKIEGO STUDENCKIEGO FORUM BUSSINES CENTRE CLUB
Masz głowę pełną pomysłów?

Akademia Mediów - miejsce dla liderów opinii – rekrutacja rozpoczęta

2013-10-14


Akademia Mediów to projekt Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi skierowany do osób, które chcą wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie biznesowe we współpracy z najbardziej prestiżowymi firmami na rynku z branż: finansowej, energetycznej, ubezpieczeniowej i medialnej oraz z największymi redakcjami ekonomicznymi w Polsce.

Innowacyjny projekt dla osób bezrobotnych

2013-10-11


Zapraszamy do udziału w innowacyjnym projekcie osoby bezrobotne, które utraciły pracę w okresie od maja 2013 roku lub osoby pracujące w okresie wypowiedzenia pracy.

Studiuj, pracuj, zarabiaj z WSE!

2013-09-13


Studenci i Absolwenci WSE! Studiujcie, pracujcie i zarabiajcie z naszą Uczelnią! Polećcie WSE swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

WSE uruchomiła specjalny program skierowany do swoich Studentów i Absolwentów.

Zostań Wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI!

2013-09-13


Dla 68% wolontariuszy udział w Paczce był jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Co roku do projektu zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy – bohaterowie zmiany społecznej. Tworząc zespół SuperW, łączą biednych i bogatych.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj