Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Konkurs na najlepszą pracę magisterską

2013-08-26


Polska Federacja Rynku Nieruchomości organizuje 9. Edycję konkursu o Nagrodę im. Jerzego Kląskały pod honorowym przewodnictwem prof. Elżbiety Mączyńskiej.

Kariera w ONZ - egzamin konkursowy do pracy

2013-05-22


3 grudnia 2013 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych przeprowadzi w różnych ośrodkach na całym świecie egzamin konkursowy, organizowany w ramach Young Professionals Programme (YPP).

Projekt "Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy"

2013-05-10


Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza nieaktywne zawodowo osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym oraz umiarkowanym ze sprzężeniem w wieku 16-30 lat do udziału w projekcie finansowanym z UE w ramach EFS oraz ze środków PFRON.

Global Student Entrepreneur Awards

2013-05-09


Studencie! Słyszałeś już o projekcie GSEA? Prowadzisz własną działalność, a Twoją ideą jest nieustanny rozwój?

GSEA powstało z myślą o takich ludziach jak Ty!

Konkurs o nagrodę Biura Informacji Kredytowej

2013-03-05


Ruszyła II edycja konkursu o nagrodę Biura Informacji Kredytowej na najlepsze prace magisterską i doktorską, związaną z wykorzystaniem informacji w procesie zarządzania ryzykiem.

Absolvent - wykorzystaj siłę swojej sieci znajomych

2013-02-08


Badania pokazują, że już 75% z nas znajduje pracę i praktyki dzięki informacjom lub pomocy otrzymanej od znajomych, którą aktywnie budujemy i utrzymujemy m.in. dzięki Facebookowi.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj