Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Aktualności WSE

Bądź na bieżąco!
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami
2021-06-15

Z radością informujemy, że Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami zostało wyremontowane, umeblowane i dostosowane do osób z niepełnosprawnościami.

dowiedz się więcej
Komunikat
2021-05-26

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi spotkania absolwentów z okazji 25-lecia WSE chcielibyśmy poinformować, iż uczelnia nie jest organizatorem niniejszego spotkania

dowiedz się więcej
Projekt Twoja Nowa Praca
2021-05-24

Projekt Twoja Nowa Praca realizowany jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Szczecinie. Skierowany jest do studentów lub absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności z całej Polski i którzy poszukują pracy.

dowiedz się więcej
Transmisja z konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Runda T
2021-05-17

Serdecznie zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Runda T

dowiedz się więcej
Konferencja on-line KAPITAŁ WIEDZY
2021-05-16

19 - 20 maja 2021 roku odbędzie się konferencja on-line KAPITAŁ WIEDZY

dowiedz się więcej
Runda T
2021-04-26

Wydarzenie Runda T jest połączeniem najlepszych praktyk wynikających z 6 edycji konkursu Technotalent, potrzeb rynkowych leżących po stronie pomysłodawców oraz instytucji wspierających młody biznes. Organizatorem jest Fundacja Technotalenty. Współorganizatorem jest Województwo Podlaskie. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

dowiedz się więcej
strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj