2020-11-13

Druga edycja Inkubatora TransferHUB

Trwa nabór projektów do drugiej edycji Inkubatora TransferHUB.
Innowacyjne pomysły mogą zgłaszać zarówno Uczelnie jak i poszczególni wykładowcy i studenci.

Projekty mają dotyczyć jednej z trzech wiodących ścieżek tematycznych:
•  starzejące się społeczeństwo,
•  pozycja i możliwości kobiet na rynku pracy,
•  automatyzacja i robotyzacja.
 Rozwiązania mogą być zgłaszane do 6 grudnia br. poprzez stronę transferhub.pl.

Zgłoś innowacyjny pomysł >>

Zaproszenie:

Zachęcamy do udziału w webinarze pt. Jak innowacje społeczne mogą wesprzeć kobiety na rynku pracy?
Spotkanie online odbędzie się 18 listopada o godz.10.00.
Więcej informacji>>

O projekcie:

W 2020 roku rozpoczęła się druga edycja Inkubatora TransferHUB. Projekt realizowany jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Do 6 grudnia można rejestrować innowacyjne pomysły, które następnie zostaną poddane ocenie. Najciekawsze otrzymają dofinansowanie w wysokości średnio 38 tys. zł.

Celem TransferHUB jest poszukiwanie innowacji społecznych na wyzwania zdefiniowane w projekcie. W sytuacji zakwalifikowania zgłoszonego rozwiązania jego autorzy deklarują długofalowe zaangażowanie, wynikające z kolejnych etapów rozwijania innowacji. Udział w inkubatorze pozwala na przetestowanie innowacji i otrzymanie wsparcia merytorycznego oraz zdobycie dofinansowania. Kryteriami decydującymi o wyborze danego pomysłu do dalszych etapów są m.in. nowatorski w polskim kontekście charakter propozycji, możliwość stosowania na szerszą skalę, podjęcie zagadnienia zatrudnienia oraz dostępność.
Więcej infromacji można znaleźć na stronie internetowej transferhub.pl oraz Facebooku >>

Zachęcamy do udziału w naborze innowacyjnych pomysłów.