2020-11-16

Wybory do Rady Studentów, Senatu Uczelni oraz komisji dyscyplinarnych

Informujemy, iż istnieje konieczność przeprowadzenia wyborów do Rady Studentów, przedstawicieli studentów w Senacie Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku oraz komisji dyscyplinarnych.
Ze względu na COVID-19 wybory będą przeprowadzone zdalnie, poprzez system USOS, o dokładnym terminie zostaną Państwo powiadomieni mailowo.
Serdecznie zapraszamy do kandydowania – w tym celu należy wypełnić zgłoszenie, które jest do pobrania ze strony WSE (pobierz plik). Wypełnione zgłoszenie proszę przesłać Prorektor ds. studenckich (urszula.onichimiuk@wse.edu.pl)
Kandydatów można zgłaszać do 22 listopada 2020.

Liczymy na Państwa zaangażowanie

mgr Urszula Onichimiuk