2021-05-17

Transmisja z konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Runda T

Serdecznie zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej poświęconej wydarzeniu Runda T, która jest przedsięwzięciem organizowanym przez Fundację Technotalenty oraz Województwo Podlaskie. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Konferencja prasowa odbędzie się w dniu 18 maja (wtorek) o godzinie 11:00 i będzie transmitowana na fanpageu Fundacji Technotalenty na portalu Facebook:

Udział w konferencji zapowiedzieli:

• Pan Artur Kosicki - Marszałek Województwa Podlaskiego
  • Pan Piotr Draus - Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Białymstoku
  • Pan Maciej Wieloch - Prezes Funduszu Inwestycyjnego Infini ASI Sp. z o.o.
  • Pan Marek Siergiej - Przewodniczący Rady Fundacji Technotalenty
  • Pan Adam Walicki - Prezes Fundacji Technotalenty
  • Pan Tomasz Stypułkowski - Wiceprezes Fundacji Technotalenty

Konferencję poprowadzi Pan Marcin Tomkiel – rzecznik prasowy Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Runda T to formuła działań umożliwiających pozyskanie środków finansowych na komercjalizację innowacyjnych projektów, które powstają w województwie podlaskim i województwie warmińsko – mazurskim. Uczestnicy przedsięwzięcia Runda T mają możliwość pozyskania inwestora do realizacji własnego projektu oraz uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach biznesowych.

Więcej informacji o Rundzie T znajduje się na stronie internetowej