2021-10-28

Informacja o wyborach przedstawicieli studentów

Informujemy, iż w dniach 6-14 listopada 2021 r. przeprowadzone zostaną wybory przedstawicieli studentów do Senatu Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku oraz wybory uzupełniające przedstawicieli studentów do komisji dyscyplinarnej dla studentów.
Ze względu na konieczność umożliwienia wszystkim chętnym uczestnictwa w wyborach oraz biorąc pod uwagę niepewną sytuację w okresie pandemii wybory będą przeprowadzone zdalnie, poprzez system USOS.

Serdecznie zapraszamy do kandydowania – w tym celu należy wypełnić zgłoszenie, które jest do pobrania ze strony WSE (w dziale Aktualności). Wypełnione zgłoszenie proszę przesłać Prorektor ds. studenckich (urszula.onichimiuk[at]wse.edu.pl

Kandydatów można zgłaszać do 4 listopada 2021.

Liczymy na Państwa zaangażowanie

mgr Urszula Onichimiuk
Prorektor ds. studenckich

pobierz deklarację zgłoszenia kandydata 2021 (pdf)