2021-12-21

Publikacja artykułów w czasopiśmie

Zapraszamy do publikowania artykułów w  czasopiśmie Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku pod nazwą „Equilibrium” Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku. Czasopismo jest półrocznikiem o profilu ogólnoekonomicznym. Jego celem jest dokumentowanie dorobku naukowego (metodologicznego, przeglądowego i empirycznego)  z szeroko rozumianej problematyki nauk ekonomicznych.
Czasopismo, jest obecnie ujęte na listach czasopism punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki - ma 20 pkt

Teksty do numeru 1 w 2022 roku należy nadsyłać do 15 stycznia 2022 roku do redakcji w wersji elektronicznej na adres: redakcja@wse.edu.pl
Szczegółowe wytyczne wraz z szablonem artykułu znajdują się na stronie

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów i studentów do publikowania na łamach „Equilibrium.  Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Ekonomicznej”.

Redaktor naczelny
dr Andrzej Dzun