2022-06-03

Deklaracja Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

W dniu 2 czerwca 2022 r. podczas konferencji pt.: „Doświadczenia, praktyki i wyzwania społecznej odpowiedzialności Uczelni” Prorektor ds. współpracy i rozwoju dr Bogumiła Powichrowska, prof. WSE podpisała Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Deklaracja stanowi dobrowolne zaangażowanie w promowanie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności w programach kształcenia oraz rozwiązaniach zarządczych i organizacyjnych Uczelni.

Link do wydarzenia www.gov.pl/web/fundusze-regiony/spoleczna-odpowiedzialnosc-uczelni

020622