2022-09-26

Spotkanie informacyjne w Fundacji POLZA

W dniu 23.09.2022 uczestniczyliśmy w spotkaniu informacyjnym dla emigrantów z Ukrainy i Białorusi pt. „Studia w Polsce”. Przedstawiciele naszej Uczelni informowali o funkcjonowaniu systemu kształcenia na poziomie studiów wyższych w Polsce i w Europie oraz o warunkach przyjęcia na uczelnie. W spotkaniu uczestniczyli mgr Urszula Onichimiuk – Prorektor ds. Studenckich, dr Bogumiła Powichrowska – Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju oraz mgr Lena Najbuk – Pracownik Działu Promocji Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku. Spotkanie było realizowane w ramach projektu Aktywni Obywatele – Fundusze EOG.

POLZA