Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

AKTUALNOŚCI

2023-03-03

IV Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Bezpieczeństwo obiektów antropogenicznych w naukach stosowanych. Obiekt techniczny.”

Zapraszamy na IV Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Bezpieczeństwo obiektów antropogenicznych w naukach stosowanych. Obiekt techniczny.”, które odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023 r. o godz. 18.00 on-line.


Zgłoszenia imienne prosimy kierować do dnia 27 kwietnia 2023 r. na adres: podlaskie_psribs@psribs.pl  – zwrotnie zostanie odesłany link do spotkania.
Liczba miejsc ograniczona!


Organizatorzy: Oddział Podlaski Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych, Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży oraz Instytut Naukowy IBOA.


Prowadzący: dr hab. inż. Jerzy Obolewicz, prof. IBOA, wieloletni wykładowca Politechniki Białostockiej – Katedry Budownictwa i Inżynierii Drogowej, Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku, autor wielu publikacji naukowych z zakresu inżynierii lądowej i prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach dotyczących budownictwa oraz obiektów antropogenicznych.


Webinarium jest kierowane do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką obiektów technicznych, do członków Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz studentów i pracowników  Wyższej Szkoły Ekonomicznej  jak również do studentów i pracowników innych  wydziałów  wyższych uczelni zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa obiektów antropogenicznych.


ZAPRASZAMY!


Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj