Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

Elastyczne Przedszkole "Orzełek" przy WSE

Zapraszamy do czynnego cały rok przyjaznego przedszkola dla dzieci już od 2 roku życia. W "Orzełku" zajęcia odbywają się 7 dni w tygodniu, w godzinach elastycznie dostosowanych do potrzeb rodziców.

Wszelkie zajęcia w naszym Przedszkolu organizowane są tak, aby inspirować najmłodszych do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, zapewniając im możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.


Grupy przedszkolne

Grupy przedszkolne prowadzone są przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:30, dla dzieci w wieku już od 2,5 do 5 lat. W grupach zapewniamy opiekę do 10 godzin dziennie (powyżej 9 godzin rodzic nie ponosi dodatkowej opłaty), trzy zbilansowane posiłki w ciągu dnia, codzienny pobyt na własnym placu zabaw oraz newslettery do rodziców. Dzieci uczestniczą w bogatym programie zajęć edukacyjno - wychowawczych, realizowanym zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego.


Opiekuńczo-zabawowe grupy weekendowe

Opiekuńczo-zabawowe grupy weekendowe - w soboty i niedziele zapewniamy opiekę i dobrą zabawę dzieciom w wieku od 2 do 11 lat, w godzinach 7:30 - 18:00. W weekendy realizowane są zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz zabawy na powietrzu, fotografowanie - "podglądanie przyrody", a także spotkania z ciekawymi ludźmi.


Karnety adaptacyjne

Karnety adaptacyjne to doskonała możliwość aklimatyzacji dla dzieci w wieku 2-2,5 lat. Specjalnie prowadzone zajęcia stanowią możliwość zaadaptowania się dziecka w placówce przedszkolnej, nawiązania kontaktów z rówieśnikami i socjalizacji w grupie. Godziny pobytu dziecka w przedszkolu w ramach karnetu są dostosowane do potrzeb rodziców. Istnieje możliwość realizacji pakietów 10-, 50- oraz 100-godzinnych.


Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.elastyczneprzedszkole.szkolnastrona.pl

Elastyczne Przedszkole "Orzełek" to:

  • bogata oferta zajęć dodatkowych w koszcie czesnego: język angielski, religia, gimnastyka korekcyjna, rytmika i umuzykalnienie, warsztaty teatralne, warsztaty origami, terapia logopedyczna, spotkania z kulturą
  • mniej liczne grupy wiekowe
  • brak dodatkowych kosztów przy pobycie dziecka powyżej 9 godzin (w grupach przedszkolnych)
  • bardzo dobrze wyposażone zaplecze placówki (pomoce naukowe, zabawki)
  • możliwość zabaw i integracji rodziców i dzieci podczas grup zabawowych w weekendy
  • możliwość zapisu dziecka przez cały rok
  • własny plac zabaw
  • posiłki w formie cateringu
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj