Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris congue vulputate erat hendrerit tincidunt.
3 białostockie szkoły wyższe "Uczelniami Liderów"

2011-06-03


Radio Akadera

Łączą dbałość o jakość kształcenia z edukacją praktyczną studentów. Prowadzą też studia w taki sposób, by jak najpełniej przygotowywały one absolwentów do przyszłej pracy i kariery zawodowej. 43 polskie szkoły wyższe mogą pochwalić się tymi osiągnięciami. To one zostały nagrodzone certyfikatami „Uczelnia Liderów”. Wśród najlepszych znalazły się 3 uczelnie z naszego miasta: Uniwersytet w Białymstoku, Wyższa Szkoła Ekonomiczna i Wyższa Szkoła Administracji Publicznej.

Przyzakładowe przedszkole ułatwia godzenie pracy z życiem rodzinnym

2011-05-31


Kurier Poranny

Rodzice przyznają, że chętnie posłaliby swoje dzieci do przedszkoli czy żłobków prowadzonych przez zakład pracy. Przede wszystkim liczą na to, że placówka byłaby blisko firmy - a to oszczędziłoby im czas. Jednak pracodawcy wcale nie są chętni do wdrażania takich rozwiązań. Obawiają się wysokich kosztów, tego, że nie znają zasad prowadzenia takich placówek oraz ... że z dodatkowej pomocy pracownikom z dziećmi będą niezadowoleni ci pracownicy, którzy dzieci nie mają.

Czy ustawa żłobkowa pomoże młodym rodzicom?

2011-05-08


Interia.pl

Na zachodzie żłobki i przedszkola dla dzieci studentów i pracowników to nic niezwykłego. W Polsce - aby osiągnąć zachodni poziom - do 2020 r. powinno być 450 tys. miejsc w placówkach opiekuńczych dla maluchów. Pracodawcy niczym strusie chowają głowy w piach, ale uczelnie zaczynają działać. (...)

Bezpłatna konferencja pt. „Godzenie pracy zawodowej i życia rodzinnego w Polsce”

2011-04-27


WrotaPodlasia.pl

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Godzenie pracy zawodowej i życia rodzinnego w Polsce” (...).

Idę na studia - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

2011-04-14


Cogito

Dla tych, którzy myślą o studiowaniu tego kierunku, mamy dobrą wiadomość: według Ministerstwa Gospodarki nasze przedsiębiorstwa potrzebują około 30 tysięcy specjalistów BHP.

Będzie przedszkolny boom?

2011-04-13


Rzeczpospolita.pl

Przepisy sprzyjają tworzeniu żłobków i przedszkoli przy firmach. Że są potrzebne, mówią i rodzice, i pracodawcy. (...)

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj