Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris congue vulputate erat hendrerit tincidunt.
Elektroniczne Publikacje Nauki Polskiej

2011-03-31


Rzeczpospolita

Dodatek tematyczny do Rzeczpospolitej wydany 31 marca 2011 roku.

Aktywizują zawodowo seniorów

2011-03-15


Kurier Poranny

Bezpłatne, indywidualnie dopasowane szkolenia, w tym komputerowe, doradztwo, zajęcia z wizażu oraz fitness, a także inne fomry ciekawie i efektywnie spędzonego czasu - to oferta skierowana do kobiet powyżej 50. roku życia z woj. podlaskiego, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, umiejętności zawodowe, aktywnie dzielić życie rodzinne z zawodowym oraz dowiedzieć się więcej na temat elastycznych form pracy.

Rodzice doceniają elastyczność

2011-03-15


Kurier Poranny

Przedszkole czynne od 7:30 do 19:30, a dodatkowo oferujące jeszcze opiekę w czasie weekendów. To doskonałe rozwiazanie dla rodziców pracujących albo studiujących na uczelniach. Bo zajęcia nie zawsze przecież kończą się do 17. A bywa przecież i tak, że do pracy czy na studia trzeba iść również w sobotę i niedzielę. Dzięki temu, że przy Wyższej Szkole ekonomicznej działa przedszkole Orzełek, dzieci mają zapewnioną doskonałą opiekę nawet w niestandardowych godzinach.

Oferta aktywizacji zawodowej osób w wieku 50+

2011-03-14


WrotaPodlasia.pl

Projekt „Pracujemy 50+”, finansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku w partnerstwie z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, Białostocką Fundacją Kształcenia Kadr oraz partnerem zagranicznym - instytutem szkoleniowo-badawczym IAL z Woch, koncentruje się na wypracowaniu i wdrożeniu w praktykę społeczną na terenie województwa podlaskiego innowacyjnych rozwiązań utrzymania aktywności zawodowej osób po 50. roku życia.

Nabór na studia coraz bliżej. Rekrutacja 2011

2011-03-14


Gazeta.pl

Białostockie uczelnie szykują się do rekrutacji na studia dzienne. Ogłaszają nowe kierunki oraz zapowiadają dni otwarte, podczas których maturzyści będą się mogli przekonać, które kierunki są tymi najlepszymi do studiowania.

IX Prezentacje Edukacyjne pn. "Uczelnie w Powiecie"

2011-03-01


Oficjalna witryna Urzędu Miasta Hajnówka

Rozmowy z przedstawicielami uczelni, ulotki i informatory przybliżyły przyszłym studentom specyfikę poszczególnych uczelni: opis kierunków, zasady rekrutacyjne, opłaty, a także stypendia. Młodzi ludzie interesowali się również tym, co będzie po ukończeniu studiów. Jaki otrzymają tytuł i uprawnienia, w jakich zawodach mogą pracować po ukończeniu studiów i jakie są szanse na zatrudnienie.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj