Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris congue vulputate erat hendrerit tincidunt.
Prezentacja uczelni

2011-02-23


TVP Białystok

Jedenaście uczelni wyższych zaprezentowało się uczniom powiatu sokólskiego. Młodzież zadawała pytania i oglądała oferty. Teraz zastanawia się, którą wybrać.

Po opieką cały tydzień

2011-02-15


Kurier Poranny

Elastyczne Przedszkole "Orzełek" przy Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku działa już prawie rok. Przez ten czas rodzice, którzy przyprowadzają tu swoje dzieci, zdążyli docenić jego elastyczność. A kadra - wypracować system pracy. Ważne jest, że już od czerwca będzie służyło nie tylko dzieciom pracowników i studentów białostockich uczelni. Już za trzy miesiące swoją pociechę pod opiekę będzie mógł tu oddać każdy.

"Mój pomysł, Mój biznes". Partnerują nam białostockie uczelnie o kierunkach menedżerskich.

2011-02-14


Strefa Biznesu

W konkursie dla młodych ludzi z głowami pełnymi biznesowych pomysłów, który organizujemy wspólnie z Politechniką Białostocką, postanowiły partnerować nam wszystkie białostockie uczelnie kształcące na kierunkach menedżerskich.

Sklepy. Promocja, wyprzedaż, przecena - hasła na przyciągnięcie klientów

2011-02-10


Strefa Biznesu

Są triki, które stosuje każdy duży sklep. Wystarczy odpowiednio ułożyć towar na półkach, a klienci będą kupować więcej lub wybierać produkty droższe.

Przedsiębiorcy i samorząd

2011-02-07


TVP - Obiektyw

Podsumowanie spotkania członków Izby Przemysłowo-Handlowej w sprawie współpracy przedsiębiorstw z samorządami.

Niedługo może brakować pracowników

2011-02-01


StrefaBiznesu.pl

Ostatnich lat mieszkańcy Podlasia nie oceniają najlepiej. Pracodawcy – choć w opinii ekspertów kryzys nie dotknął ich wcale w wielkim stopniu – woleli zwalniać niż zatrudniać. Jednak wszystko wskazuje na to, że za kilkanaście lat sytuacja może się diametralnie zmienić. Liczba mieszkańców cały czas się zmniejsza i pracodawcy będą mieli problemy ze znalezieniem pracowników spełniających ich wymagania. To wpłynie niekorzystnie zarówno na kondycję województwa, jak i poszczególnych firm.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj