Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij

*

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris congue vulputate erat hendrerit tincidunt.
Badania rynku pracy

2011-01-27


TVP - Obiektyw

Relacja z konferencji nt. "Zmiana koniunktury gospodarczej w województwie podlaskim a sytuacja na rynku pracy".

Nowy kierunek w Wyższej Szkole Ekonomicznej. Po nim będzie praca

2011-01-26


Wspolczesna.pl

W Białymstoku, jako jedynym mieście w Polsce północno-wschodniej, już od lutego można będzie rozpocząć studia wyższe, które umożliwią pracę na stanowisku specjalisty w poszukiwanym na rynku pracy zawodzie. Studia I stopnia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy, oferowane jedynie w pięciu polskich uczelniach, prowadzić będzie Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku.

Podlaski Barometr Nastrojów Gospodarczych

2011-01-26


Poranny.pl

Naukowcy przez dwa lata pytali przedsiębiorców o kondycję ich firm, ale też o perspektywy rozwoju. Co kwartał powstawał specjalny raport, prezentujący nastroje gospodarcze panujące na Podlasiu. Z wyników badań korzystają m.in. właśnie przedsiębiorcy. Pokazują im podlaski rynek widziany oczami konkurencji.

Nowy kierunek w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku

2011-01-25


Kurier Poranny - Studia

W Białymstoku, jako jedynym mieście w Polsce północno-wschodniej, już od lutego można będzie rozpocząć studia wyższe, które umożliwią pracę na stanowisku specjalisty w poszukiwanym na rynku pracy zawodzie. studia I stopnia na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy, oferowane jest jedynie w pięciu polskich uczelniach, prowadzić będzie Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku.

Nowe studia w Białymstoku

2011-01-25


Kurier Poranny - Edukacja

Bezpieczeństwo i higiena pracy. Taki kierunek studiów I stopnia oferuje Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku. To nowość w naszym mieście i regionie. Bezpieczeństwo i higienę pracy ma u siebie tylko pięć polskich uczelni. Rekrutacja na WSE już się rozpoczęła. Chętni mogą się zgłaszać do 5 marca. - Ukończenie studiów I stopnia na kierunku BHP daje młodym możliwość pracy w przyszłościowym zawodzie - uważa dr Mirosława Cywoniuk, rektor WSE w Białymstoku.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

2011-01-25


Gazeta Współczesna

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to nowy kierunek, który uruchamia Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku. Rekrutacja potrwa do końca lutego. Zajęcia rozpoczną się zaś w marcu.

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj