Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Usługa druku publikacji - zapytanie ofertowe

2012-09-12


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku, ul. Choroszczańska 31 jako realizator projektu „INNOWACJE 50+ program testowania i wdrażania nowych metod utrzymania aktywności zawodowej pracowników po 50 roku życia” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego poszukuje wykonawcy usługi druku publikacji.

Usługa prowadzenia zajęć - zapytanie ofertowe (8)

2012-09-11


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z przedmiotu "Współczesne trendy i koncepcje zarządzania zespołami naukowymi (część praktyczna)" w ramach realizowanych studiów podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

Usługa prowadzenia zajęć - zapytanie ofertowe (7)

2012-09-11


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z przedmiotu "Współczesne trendy i koncepcje zarządzania zespołami naukowymi (część teoretyczna)" w ramach realizowanych studiów podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

Usługa prowadzenia zajęć - zapytanie ofertowe (6)

2012-09-11


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z przedmiotu "Lider zespołu badawczego i badawczo-rozwojowego" w ramach realizowanych studiów podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

Usługa prowadzenia zajęć - zapytanie ofertowe (5)

2012-09-11


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z przedmiotu "Zastosowanie metod ilościowych i jakościowych w badaniach" w ramach realizowanych studiów podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

Usługa prowadzenia zajęć - zapytanie ofertowe (4)

2012-09-11


Wyższa Szkoła Ekonomiczna z siedzibą w Białymstoku jako realizator projektu „Badania i rozwój w gospodarce opartej na wiedzy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przygotowanie i przeprowadzenie zajęć z przedmiotu "Zarządzanie czasem i ryzykiem w projekcie" w ramach realizowanych studiów podyplomowych "Zarządzanie badaniami naukowymi i pracami rozwojowymi".

strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj