Uwaga! Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia jak najlepszych doznań przy przeglądaniu. Zapisywanie tych plików można zablokować w ustawieniach przeglądarki. Zostaliście ostrzeżeni.

zamknij
Zapytanie ofertowe

2022-07-15


Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla słuchaczy studiów podyplomowych Master of Business Administration.

Baza Konkurencyjności - szczegóły ogłoszenia Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla słuchaczy studiów podyplomowych Master of Business Administration. (funduszeeuropejskie.gov.pl)


Zapytanie ofertowe

2022-07-15


Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia I stopnia o profilu praktycznym.

Baza Konkurencyjności - szczegóły ogłoszenia Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia I stopnia o profilu praktycznym. (funduszeeuropejskie.gov.pl)


Zapytanie ofertowe

2022-07-15


Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia II stopnia o profilu praktycznym.

Baza Konkurencyjności - szczegóły ogłoszenia Opracowanie i zamieszczenia na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla studentów kierunku Ekonomia studia II stopnia o profilu praktycznym. (funduszeeuropejskie.gov.pl)


Zapytanie ofertowe

2022-07-15


Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla słuchaczy studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji.

Baza Konkurencyjności - szczegóły ogłoszenia Opracowanie i zamieszczenie na platformie MOODLE materiałów dydaktycznych, dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, dla słuchaczy studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji. (funduszeeuropejskie.gov.pl)


Zapytanie ofertowe

2022-07-01


Dostawa mebli do Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku.Zapytanie ofertowe

2022-07-01


Przeprowadzenie szkolenia dla nauczycieli akademickich z przygotowania materiałów dydaktycznych do kształcenia zdalnego, dostosowanych do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.


strona:
Zadzwoń

tel.: 85 65x xx xx pokaż
tel.: 85 65x xx xx pokaż
Napisz

Masz pytania?
wypełnij formularz kontaktowy
Wyszukaj

Wyszukaj